Logo Szczaniec

News

News zdjęcie id 729

Festyn rodzinno- sportowy z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka

04.06.2018

W ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł Rada Rodziców i dyrekcja  Szkoły Podstawowej  im. Emilii Sczanieckiej  w Szczańcu w dniu 26.05.2018r zorganizowali festyn rodzinno - sportowy z okazji  Dnia Matki i Dnia  Dziecka.  Atrakcji było co niemiara. Na dobry początek dzieci zaśpiewały swoim mamom   dwie piosenki: „Mama w kuchni” oraz „Pięknie żyć”.  Następnie wraz
z rodzicami  wzięli udział w indywidualnych konkurencjach sportowych dla każdego.  Dla chętnych było stanowisko  malowania  twarzy i paznokci.

 Festyn  uatrakcyjniły pokazy ratownictwa i sprzętu OSP Szczaniec oraz KPP  ze Świebodzina.  Co odważniejszy mały i duży mógł wspinać się po ściance  wspinaczkowej a maluchy korzystały z placu zabaw „Minionek”.

Były też stoiska  gastronomiczne  zorganizowane przez Radę Rodziców
i sponsorów tej imprezy. Wszyscy uczestnicy festynu mogli posilić się  grillowaną kiełbaska, ciastem, które upiekły mamy, lodami, watą cukrową  oraz  napojami. Na zakończenie spotkania odbyły się dwa mecze piłki nożnej uczniów  młodszych oraz gimnazjalistów.

Impreza cieszyła się dużym powodzeniem, przybyli na nią uczniowie  wraz z rodzicami, a także mieszkańcy gminy Szczaniec. Spotkanie, swoją obecnością, zaszczycił Wójt  Gminy  Szczaniec  -  Pan  Krzysztof  Neryng.  

Festyn  rodzinno- sportowy finansowo wsparło wielu sponsorów,  ale głównym  była Gminna Komisja   Rozwiązywania  Problemów Alkoholowych w Szczańcu oraz Rada  Rodziców  ze Szkoły Podstawowej w Szczańcu.

Serdecznie  dziękujemy

Krystyna Piątek – pedagog  szkolny

 

Wójt gminy zaprasza

KRZYSZTOF NERYNG

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.