Logo Szczaniec

News

News zdjęcie id 1900

MOJA OKOLICA – jedna aplikacja, wiele korzyści

20.10.2022

Szanowni Mieszkańcy, turyści, przedsiębiorcy.

Na terenie Gminy Szczaniec została uruchomiona aplikacja Moja Okolica.

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i dostępna do pobrania w App Store i Google Play.

Linki do App Store i Google Play:

https://apps.apple.com/pl/app/moja-okolica/id1504473115

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mojaokolica&hl=pl&gl=US

Szczegóły dostępnych usług poniżej.

Zapraszamy!

 

 

ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE - alerty

Moja Okolica wspiera proces zarzadzania kryzysowego, poprzez umożliwienie otrzymywania natychmiastowych powiadomień, z notyfikacjami PUSH. Nie wymaga dodatkowej parametryzacji przez użytkownika.

AKTUALNE I WIRYGODNE WIADOMOŚCI

Wybieraj nadawców lokalnych i otrzymuj powiadomienia push. Wystarczy subskrypcja wybranej wizytówki. Poznaj nadawców krajowych. Otrzymuj ważne i wiarygodne informacje.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Sprawdzaj nadchodzące wydarzenia w Twojej okolicy i ustawiaj przypomnienia w swoim kalendarzu. Od teraz nie przeoczysz już żadnego wydarzenia a aplikacja doprowadzi Cię na miejsce.

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW

Sprawdź najbliższe zaplanowane wywozy odpadów w twojej okolicy. Kalendarz odbioru odpadów udostępnia wskazówki dot. prawidłowej segregacji oraz automatyczne powiadomienia o zbliżającym się terminie odbioru odpadów. Wystarczy wybrać adres a aplikacja przypomni dzień wcześniej jakie frakcje będą odbierane.

REZERWACJA WIZYT

Zarezerwuj wizytę w urzędzie, wynajmij obiekt sportowy lub umów się na spotkanie - szybko i wygodnie poprzez aplikację Moja Okolica.

ZDROWIE – BEZPIECZEŃSTWO – MAPA AED

Nawiguj do najbliższych placówek pomocy medycznej oraz otwartych aptek. Znajdź najbliższy defibrylator. Wszystkie informacje są prezentowane względem Twojej lokalizacji.

Określaj strefy bezpiecznego poruszania się Twoich podopiecznych. Zapewnij ochronę swojemu dziecku. Określ obszar. Każde wejście/wyjście wygeneruje dla Ciebie powiadomienie.

Czy wiesz że, AED można stosować u dorosłych, dzieci i niemowląt? W dodatku, użycie AED w ciągu pierwszych trzech minut może zwiększyć przeżywalność o ponad 80%! Dlatego mieszkańcy już mają dostęp do mapy defibrylatorów w aplikacji Moja Okolica.

RYNEK

Publikuj ogłoszenia i zachęcaj do swoich produktów lub usług.  Przeszukuj bazę ogłoszeń z Twojej okolicy i nie trać czasu ani pieniędzy na przesyłki. Lokalna tablica ogłoszeniowa w Twoim telefonie. 

USŁUGI

Dla Mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców, którzy mogą wykorzystywać Moją Okolicę do promocji swoich usług. Mieszkańcom ułatwi szybkie znalezienie poszukiwanych produktów i usług w najbliższym sąsiedztwie a przedsiębiorcom dotarcie do lokalnej społeczności.

 

 

Wójt gminy zaprasza

KRZYSZTOF NERYNG

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.