Logo Szczaniec

News

News zdjęcie id 1266

Od kwietnia szkolna kuchnia po nowemu

14.02.2020

Wczoraj została zawarta umowa "offsetu" na najem szkolnej kuchni w Szczańcu. Od 1 kwietnia br. posiłki na szkolnej kuchni będzie przegotowywał nowy podmiot PPHU Natalia Madej z Zielonej Góry. Trójstronna umowa, pomiędzy Gminą, Szkołą w Szczańcu i najemcą kuchni PPHU Natalia Madej, w zamian za preferencyjny czynsz, nakłada na najemcę określone obowiązki. Dotyczą one zatrudnienia wszystkich osób dotychczas pracujących w szkolnej kuchni pod warunkiem, że te osoby wyrażą zainteresowanie zatrudnieniem. Warunki płacy zatrudnionych w nowym podmiocie pracowników nie mogą być gorsze niż dotychczasowe w szkole. Zawarta umowa nakłada obowiązek przygotowania posiłków w szkolnej kuchni, wydania tych posiłków dla uczniów Szkoły w Szczańcu oraz dowiezienie posiłków do Szkoły i oddziału przedszkolnego w Smardzewie oraz Przedszkola w Szczańcu. W umowie zwarto również wynegocjowany cennik za posiłki w obsługiwanych jednostkach, niezmienny przez rok. Najemca kuchni  może również sprzedawać posiłki dla zainteresowanych podmiotów zewnętrznych, mieszkańców oraz obsługiwać cateringowo np. organizowane na terenie gminy imprezy i uroczystości rodzinne.  

 

Cennik dla gminnych jednostek

1) Obiad: zupa + II danie               7,50 zł (starsze klasy szkół w Szczańcu i Smardzewie)

2) Obiad mały: zupa + II danie     6,00 zł (przedszkole i młodsze klasy w szkołach w Szczańcu i Smardzewie)

3) Śniadanie                                  2,50 zł (przedszkole w Szczańcu)

4) Podwieczorek                           1,50 zł (przedszkole w Szczańcu)

 

Posiłki dla dzieci refundowane przez OPS będą finansowane na dotychczasowych zasadach (będzie również możliwość zapewnienia i sfinansowania posiłków dla uprawnionych osób starszych).

Wszystkie zainteresowane podmioty i osoby fizyczne będą mogły nabywać obiady na wynos, które będą wydawane w Szkole w Szczańcu i w Szkole w Smardzewie.

Cennik na zewnątrz

1) Obiad: zupa + II danie           8,50 zł

 

 

 

Wójt gminy zaprasza

KRZYSZTOF NERYNG

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.